Bostancı Gösteri Merkezi’nde Büyük Erzurum Şöleni!

Bostancı Gösteri Merkezi’nde Büyük Erzurum Şöleni!

Erzurum’un düşman işgalinden kurtuluşunun yıl dönümü olan 12 Mart günü çeşitli etkinliklerle kutlanmaktadır.15.03.2013 01:00
 İstanbul’da yaşayan Erzurum’lular da vakıf ve dernekler çatısı altında bu etkinlikleri gerçekleştirmektedirler. Yaptığı etkinliklerle adından sıkça söz ettiren merkezi Maltepe’de bulunan İstanbul Erzurumlular Eğitim, Kültür ve Yardımlaşma Vakfı tarafından da 17 Mart Pazar günü saat 16.00 te güzel bir şölen programı gerçekleştirilecek.

Sinevizyon gösterisiyle başlayacak olan programda günün anlam ve önemini anlatıldığı bir sunum gerçekleştirecek.

Üst düzey protokol katılacak

Şölen hakkında bilgi veren Erzurumlular Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Vakfı Başkanı Suha Dengizek, “Bakanlarımız, Milletvekillerimiz, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Küçükler gibi üst düzey protokol davetlilerin de katılacağı programda, Erzurum Bar Ekibi, İbrahim Erkal, Dilek Şimşek, O Ses Türkiye yarışmasında finalist olanErkan sahne alacaklar. Acun Ilıcalı’da survivor programını erteleyebilirse katılabilecek. Seksenler dizisinde oynayan Bekçi Bekir’de misafir olacak.

suha-Dengizek-vakifta

Dengizek, tüm Dadaşları bekliyoruz!

İstanbul Erzurumlular Eğitim, Kültür ve Yardımlaşma Vakıf Başkanı Süha Dengizek, “ Yönetim Kurulu üyeleri olarak tam kadro bu gecenin en güzel şekilde gerçekleşmesi için özveriyle çalışmaktayız. Bu organizasyonda emeği maddi ve manevi geçen destek veren herkese çok teşekkür ederiz. Tüm vakıf ve derneklerimizle işbirliği içinde programımıza hazırlanıyoruz. Gerçekten güzel bir çalışma yapma gayretindeyiz. İstanbul’da yaşayan tüm hemşerilerimizi 17 Mart Pazar günü saat 16.00 Bostancı Gösteri Merkezi’ne bekliyoruz” dedi.

 

Diğer GÜNÜN GELİŞMELERİ haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.