Aytekin Horasan Belediye Başkan Aday Adayı Oldu

Aytekin Horasan Belediye Başkan Aday Adayı Oldu

Başakşehi`in Gür Sesi Aytekin HORASAN Belediye başkanı aday adaylığı için görevinden istifa etti.05.09.2013 00:00

MHP Başakşehir ilçe Başkanımız Sayın Aytekin HORASAN 1 Eylül 2013 tarihi itibarı ile MHP Genel Merkezi tarafından yayınlanan genelge gereği‚ belediye başkanlığı aday adaylığı için görevinden istifa etttiğini yazılı açıklama ile duyurdu.

2009 yılından beri ilçe başkanlığı görevini yürüttüğünü hatırlatarak‚ bu görevi sırasında kendisine ve ekibine güvenenlere teşekkür etti.

        MHP Horasan (Erzurum) Belediye Başkan aday adayı olmam sebebi ile 02.09.2013 tarihi itibariyle MHP Başakşehir ilçe Başikanlığı görevinden ayrılmış bulunmaktayım.

2002 yılından beri teşkilatlarda görev yaptığım sürece tüm çalışma arkadaşlarıma‚2009 yılında ilçe olan Başakşehir ilçemizin kuruluşundan bu güne kadar yol arkadaşlığı yaptığım tüm Mahalle birim teşkilatlarımıza‚ ocak başkanlarıma‚kadın kolları başkan ve yönetimine‚her zaman kardeşlik örneği olabilecek sadakatle yol arkadaşlarım olan Yönetim kurulu üyelerime‚ beraber çalışmaktan onur duyduğum çok kıymetli ilçe başkanlarımız ve il başkanımız Abdurrahman BAŞKAN nezdinde tüm il yönetim kurulu üyelerimize sonsuz teşekkür ederek hepsine sevgi ve saygılarımı sunarak çalışmalarında başarılar dilerim.  

     Görevi süresince Milliyetçi Hareket Partisinin çizgisi‚ Milletimizin ve Başakşehirimizin menfaatleri doğrultusunda hakkaniyetli siyaset yapmanın haklı gururu ile görevini tamamlayıp emin ellere teslim ettiğini‚ ilgi alaka ve teveccühlerinden dolayı MHP ye oy vermiş veya vermemiş olan tüm başakşehirlilere de teşekkürlerini sunarak‚

          Mart 2014`de yapılacak yerel seçimlere vurgu yaptı"MHP`nin başarmaktan başka şansı yoktur. Bunun için Mart- 2014 tarihinde yapılacak mahalli idareler seçimleri muazzam bir fırsat ve dönümdür. Bu demokratik fırsat aynı zamanda milletçe silkinip doğrulmak için tarihi bir milat olacaktır.dedi." 


Etiketler: erzurum - horasan - mhp

Diğer ERZURUM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.